„Mus ir taip visi vadina šeškėmis, o nuo dabar mes „Šeškės“ – oficialiai“, – sako Karina Krysko, Goda Sabutytė-Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė. Trijulė pristato naują grupės pavadinimą, praneša sudėties pakitimus ir skelbia grandiozinį arenų turą „Velniškas greitis – 20 metų“. Areniniai grupės „Šeškės“ šou įvyks šių metų gruodį Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje. Bilietus galima įsigyti jau dabar.

„Pirmiausia – apie sudėtį. Gandai apie Nijolės išėjimą iš grupės sklandė seniai. Ir nėra dūmų be ugnies: Nijolė ne kartą buvo atvirai išreiškusi norą išeiti. Pasirodymas „Žalgirio“ arenoje tapo paskutiniu jos šou su šeškėmis. Per ilgus drauge grupėje praleistus metus tikrai visko buvo, tačiau norėtųsi tai palikti istorijai. Dėkojame Nijolei už drauge praleistus metus ir linkime didžiulės sėkmės jos kelyje“, – sakė „Šeškės“.

„Dabar apie pavadinimą… Esame priverstos keisti pavadinimą į „Šeškės“, nes senasis mums, deja, nepriklauso. Prekės ženklą „69 danguje“ buvęs prodiuseris Egmontas Bžeskas yra įregistravęs kaip savo nuosavybę. Mūsų ir E. Bžesko keliai išsiskyrė maždaug prieš dešimtmetį. Nuo tada pačios palaikėme grupės gyvybę: organizuodavome pasirodymus, rūpinomės įvaizdžiu, visapusiškai investavome nuosavas lėšas į grupės veiklą. Sunkus, ilgametis ir atkaklus darbas vedė grupę į didžiulį koncertą arenoje. Tačiau tiesa, kurią sužinojome prieš kelis mėnesius, kai jau buvo parduota pusė „Žalgirio“ arenos bilietų, yra ta, kad pavadinimo „69 danguje“ be E. Bžesko leidimo nebegalime naudoti. Nemeluosime, ne už ačiū paskutinis koncertas su senu pavadinimu įvyko… O visai neseniai kito mūsų koncerto organizatoriai gavo E. Bžesko advokatų raštą, iš kurio tapo aišku, kad nebegalime naudoti senojo pavadinimo.

Priėmėme nelengvą, tačiau, mums atrodantį vienintelį teisingą, sprendimą: nuo šiol mes – Karina, Goda ir Ingrida – esame „Šeškės“! Nebenorime būti priklausomos nuo praeities. Manome, kad per sunkaus darbo metus  visiems įrodėme, kad galime pačios savo grupės veikla pasirūpinti.

Suprantame, kad tokiu sprendimu galime sukelti suinteresuotų asmenų nepasitenkinimą ir, galbūt, net mūsų atvirą puolimą arba bandymus paveikti mūsų grupės veiklą užkulisiuose. Tačiau mes nebebijome! Mes – nebe naivios mergaitės, nebenorime būti tampomos už virvučių.

Galų gale, Lietuva jau nebe tokia, kokia buvo prieš kelis dešimtmečius. Pramogų verslas – daug skaidresnis ir labiau reglamentuotas. Atlikėjų ir autorių teisės – geriau apsaugotos ir atstovaujamos asociacijų LATGA ir AGATA, kurių paramą jaučiame ir esame labai dėkingos. Nesame vienišos ir jaučiamės tvirtai.  

Optimistiškai žiūrime į ateitį, skelbiame didžiulį arenų turą su garsiausiais hitais, aukščiausios prabos „Šeškių“ programa ir laukiame visų koncertuose! Juk koncertuoja žmonės, o ne prekės ženklai!“ – sako „Šeškės“ Karina, Goda ir Ingrida.

ŠEŠKĖS arenų turas VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ: gruodžio 26 d. – „Kalnapilio“ arenoje, Panevėžyje; 27 d. –  „Twinsbet“ arenoje, Vilniuje; 30 d. – Šiaulių arenoje ir 31 d. – Palangos koncertų salėje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist