Nacionalinės Eurovizijos atrankose debiutuos atlikėjas Mario Junes, kuris pristatys savos kūrybos dainą „Do What You Do“.

„Ši daina yra tarsi žvilgsnis į mane, šiek tiek jaunesnį: kuomet teko laviruoti santykiuose ir kaip dažnai likdavau kvailio vietoje. Daina gimė iš emocijos, kai teko ant savęs supykti norint kažką pakeisti ir nebesileisti būti vedžiojamam už nosies. „Do What You Do“ perteikia būtent tą momentą, kai bandai pasipriešinti, išsilaisvinti iš beviltiškai atrodančios situacijos“, – dainos žinute dalinasi Mario Junes.

Eurovizijos atrankoms pasirinko labiausiai tinkančią dainą

Nemažai internautų tiki, jog Mario į atrankas turėjo keliauti su daina „Shallow Waters“, kuri buvo įrašyta kartu su atlikėja Gina Shee. Kiti tikėjo, kad šis išskirtinis duetas būtų puikiai suskambėjęs konkursinėje programoje.

„Manau, jog „Shallow Waters“, kurią įrašėme su Gina Shee, būtų taip pat buvusi puiki daina – rimta kandidatė Eurovizijos atrankoje, bet dėl vienų ar kitų priežasčių nelabai svarstėme apie ėjimą į atrankas su šia daina. Visada stengiuosi puoselėti idėjas, kurios gimsta kaip įmanoma labiau organiškai, o taip ir nutiko būtent su daina “Do What You Do”. Jau po pirmo susitikimo studijoje su prodiuseriu Faustu Venckumi, jis atsisuko į mane ir paklausė, ar nenoriu su šia daina dalyvauti Eurovizijos atrankoje. Akivaizdu, kad ši daina tapo priežastis, kodėl ir nusprendžiau debiutuoti nacionalinės Eurovizijos atrankose. Nacionalinės Eurovizijos atrankos – savotiška platforma jauniems ir dar mažai žinomiems atlikėjams. Būtent atrankų metu jie gali būti pastebėti, surasti savo klausytoją ir tuo pačiu dirbti su scenos ir televizijos profesionalais. O ir šiaip pasivaržyti dar niekam nepakenkė – tai verčia save labiau stumti iš komforto zonos, daugiau atrasti, daugiau parodyti“, – pasakoja dainininkas.

Kelionė į muzikos pasaulį prasidėjo Vilkaviškyje

Marius gimė ir užaugo Vilkaviškyje, kur ir pradėjo dainuoti jau nuo 13-os metų, dalyvavo galybėje konkursų, todėl konkursų atmosfera ir varžymasis dėl pirmosios vietos jam tikrai nesvetimas jausmas. Šiuo metu jis gyvena ir dirba Vilniuje scenos technologijų projektuotoju. Marius prisideda prie Lietuvos teatrų ir koncertinių salių tobulėjimo bei atsinaujinimo. Pasak atlikėjo, sceninis vardas Mario Junes gimė prieš maždaug du metus, kuomet parašė savo pirmąją dainą „Can We Not” ir taip norėtasi pažymėti naujo muzikinio etapo pradžią.

„Tai buvo kartu ir kaip simbolis naujo etapo mano gyvenime, kai tapau ne tik dainininku, bet ir autoriumi, norėjau ženklesnio atskyrimo, tarsi “rebranding”o muzikinėje karjeroje“, – teigia Mario Junes.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.