Be kategorijos

„Wizz Air” iš Vilniaus pervežė 6 milijonus keleivių

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pervežė 6 milijonus keleivių Vilniaus žemų sąnaudų maršrutais. Laimingas 6-milijonasis keleivis į Vilnių atvyko iš Lutono ir jam buvo įteiktas 200 Eur vertės kelionės čekis.

„Nuo pat pirmojo mūsų skrydžio prieš septynerius metus iš Vilniaus 2011 m. balandžio mėnesį tapome lyderiaujančia avialinijų kompanija Vilniaus oro uoste. Per šį laikotarpį pervežėme jau daugiau nei 6 milijonus keleivių ir užauginome mūsų tinklą iki 32 maršrutų, pasiūlant žemų sąnaudų skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado. – Pabrėždami aviakompanijos įsipareigojimus Lietuvai ir siekdami suteikti daugiau kelionių galimybių šį rudenį Lietuvos tinklą papildysime dviem naujais maršrutais iš Vilniaus į Lvovą ir iš Kauno į Turku. Ir toliau su geriausia orlaivių aptarnavimo įgula siūlysime žemų sąnaudų skrydžius Lietuvos keliautojams ir jos svečiams.“

„Wizz Air“ Vilniuje savo veiklą pradėjo 2011 m. ir tapo lydere Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. 2012 m. Vilnius tapo 14-ąja bendrovės baze ir pirmąja Baltijos šalyse, brėžiant tvirtą įsipareigojimą šiam regionui – prisidėti prie vietos ekonomikos, aviacijos darbo vietų, logistikos, apgyvendinimo ir turizmo industrijų plėtros, taip pat stiprinant verslo santykius su kitomis Europos šalimis.

 

„6 milijonai keleivių – šis įspūdingas skaičius yra paliudijimas, kad efektyvi partnerystė – o būtent toks ir yra Lietuvos oro uostų bei „Wizz Air“ bendradarbiavimas – kuria naudą tiek valstybei, tiek jos piliečiams, tiek verslui. Gera turėti partnerį, kuris perveždamas jau daugiau nei ketvirtį visų Lietuvos oro keleivių, nestabdo savo ambicijų bei siūlo vis naujas kryptis – šiemet jų turėtų būti net 3“, – sako Lietuvos oro uostų vykdomoji direktorė Laura Joffė.

Pabrėždama savo įsipareigojimus Lietuvai, šį rudenį „Wizz Air“ pradeda du naujus maršrutus. Naujausios kryptys iš Lietuvos oro uostų bus vykdomos Vilnius–Lvovas bei Kaunas–Turku maršrutais, atitinkamai skrydžius pradedant šių metų spalio 29 d. ir lapkričio 9 d.

 

Iš trijų Lietuvos oro uostų „Wizz Air” dabar siūlo 32 maršrutus į 18 šalių, o 2018 metais iš viso pasiūlė 1,8 milijono sėdimų vietų Lietuvos maršrutais. Tai 21 proc. daugiau nei praėjusiais metais.

Taip pat iš Kauno ir Palangos skrydžius vykdanti oro linijų bendrovė per aštuonis šių metų mėnesius žemų sąnaudų skrydžių maršrutais į Lietuvą ir iš jos iš viso pervežė 1 milijoną keleivių, žymint 29 proc. augimą per metus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button