Pučiamųjų orkestras, modernaus šokio improvizacijos, jaunimo kartu su profesionaliais režisieriais kurtų meninių filmų peržiūra ir diskusijos, gitarų skambesys ir autorinei tekstai – štai taip atrodys jau šį penktadienį prasidėsianti „Kultūros nakties“ programa atviruose Vyriausybės rūmuose.

„Kultūros nakties“ renginiai Vyriausybėje prasidės nuo projekto „Gyvenu laisvai!“, skatinančio ugdyti tautinių bendrijų jaunimo pilietiškumą, geriau pažinti, suvokti ir puoselėti savo krašto kultūrą, unikalią tapatybę, filmų peržiūros ir diskusijų.

Nuo 19 val. Kino salėje vyks Vilniaus rajono jaunimo ir režisieriaus Jono Ohmano kurto filmo „Skirtingi ir tuo ypatingi“ peržiūra ir diskusija. 20 val. bus pristatytas Visagino jaunimo ir režisieriaus Audriaus Lelkaičio filmas „Visagino taikos batalionas“.

Filmų peržiūroje ir diskusijose dalyvaus režisieriai Jonas Ohmanas, Audrius Lelkaitis, istorikai prof. Egidijus Aleksandravičius ir prof. Alfredas Bumblauskas. Taip pat filmų aptarime dalyvaus projekto „Gyvenu laisvai!“ vienas iš iniciatorių, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius bei filmus kūrę jaunuoliai. Diskusiją moderuos žurnalistė ir politikos apžvalgininkė Indrė Makaraitytė.

„Kultūros nakties“ programą Vyriausybėjenuo nuo 21.30 val. praturtins talentinga šiuolaikinio šokio šokėja, judesio improvizacijos mokytoja ir šiuolaikinio šokio kritikė Justina Kiuršinaitė, kuri atliks savo kūrybos judesio spektaklį „Metamorfozė“.

„Kultūros nakties“ programą nuo 22.30 val. Didžiojoje salėje pratęs „Mažojo Kybartų orkestro“ koncertinė programa „Vasaros vakaro muzika“.

Naktinę programą atviruose Vyriausybės rūmuose vainikuos bardų festivalio „Akacijų alėja 2017“ naktinė repeticija šalia Vyriausybės rūmų, kur susirinkusiųjų lauks net trys išskirtiniai muzikiniai pasirodymai – savo autorine kūryba džiugins atlikėjai Domantas Razauskas, Gytis Ambrazevičius ir Kazimieras Likša. Bardųū festivalio organizatoriai kviečia visus atsinešti savo muzikos instrumentus ir surengti bendrą netikėto mąsto naktinę repeticiją išskirtinėje vietoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist