Be kategorijos

Vilniaus kolegijoje startuoja socialinė akcija „Atverk duris“

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas inicijuoja socialinę akciją, kurios metu Kolegijos bendruomenė kartu su dainininke Eva sieks padėti labiausiai pagalbos stokojantiems Lietuvos piliečiams.

Pavasaris – nuostabus metas, kai galime skleisti gėrį ir dalytis šiluma. Todėl visą gegužės mėnesį Vilniaus kolegijos dėstytojai, administracijos darbuotojai ir studentai, suvieniję jėgas sieks padėti tiems, kuriems visuomenės pagalba yra labai svarbi.

Nuo š. m. gegužės 11 dienos visi, kurie nori ir gali pagelbėti, kviečiami prisijungti ir dalyvauti socialinėje akcijoje „Atverk duris“.  Jos metu į Verslo vadybos fakultetą (Didlaukio g. 49) bus galima atnešti drabužėlių, knygų, įvairių kanceliarinių prekių bei indų, kurie bus paskirstyti socialinėms organizacijoms, atsižvelgiant į konkrečius jų poreikius.

 

Prie akcijos „Atverk duris“ prisijungė ir dainininkė Eva (Evelina Basevičiūtė): „Dažnai žmonėms atrodo, kad dalyvavimas įvairiose akcijose arba suteikta pagalba kitiems atims iš jų labai daug laiko, pareikalaus didžiulių pastangų ar net sukels neigiamų emocijų. Iš tiesų yra visiškai priešingai. Tai iš mūsų nereikalauja daugiau, negu galime duoti, o tik tiek, kiek galime skirti – truputį dėmesio. Atidavę daiktus, kurių patys nebenaudojame, pasijuntame laisvi ir suvokiame, kad kažkam tai reiškia tiek daug. Manau, kad dalyvauti tokiose akcijose yra labai svarbu. Tai skatina mus elgtis atsakingiau, būti jautresnius. Išgirdusi apie  vykdomą socialinę akciją visada pagalvoju, kuo gi aš galėčiau prisidėti. Ir jeigu galiu – būtinai prisidedu.“

Idėja organizuoti minėtą socialinę akciją kilo pastebėjus, kad studentai mielai įsitraukia ir noriai dalyvauja panašaus pobūdžio akcijose. Verslo vadybos fakultete visuomet stengiamasi ugdyti ne vien tik būsimus verslininkus, bet ir socialiai atsakingas asmenybes. Skatinti studentų bendruomeniškumą ir iniciatyvą – vienas iš esminių visos Kolegijos uždavinių.

Ši akcija ypatinga tuo, kad organizatoriai  nesiorientuoja tik į kurią nors vieną socialinę grupę. Bus siekiama padėti visiems, kuriems minėta pagalba yra iš tiesų reikalinga ir vertinga – vaikų namams, jaunimo dienos centrams, garbaus amžiaus žmonėms ir kt. Bus stengiamasi pagelbėti ne tik dovanojant daiktus, bet ir organizuojant įvairias edukacines veiklas ar tiesiog skiriant laiko nuoširdžiam pokalbiui.

 

Daiktus galima nešti kiekvieną darbo dieną nuo 11:45 iki 12:30 į Studentų atstovybę (102 kab.).

Jei manai, kad gali skirti keletą minučių savo laiko – būtinai prisijunk! Atverk savo širdį, dalykis šiluma ir gerumu – gal būtent tai kažkam suteiks vilčių gyventi toliau ir padės pajusti, kad sudėtingą akimirką esame ne vieni gyvenimo kely.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button