Be kategorijos

Vilniaus eglutės kūrėjai pasiryžę visus nustebinti ir per kitas Kalėdas

Vilnius – gražiausios Kalėdų eglutės miestas! – su tokiu šūkiu Vilnius ambicingai jau dabar pradeda gvildenti idėjas ateinančioms žiemos šventėms. Apie kitų metų Kalėdų planus, kaip Vilnių papuošti dar įspūdingiau, su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi kalbėjosi pagrindinės Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius.

„Džiaugiuosi, kad Vilnius turi tokius talentingus menininkus, kurių sukurta eglutė privertė iš nuostabos aikčioti visą pasaulį. Net neabejoju, kad kitąmet jie nustebins mus naujomis idėjomis, o šventinę ir džiugią nuotaiką mieste stengsimės kurti ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir visus metus“, – sako sostinės meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius neslėpė, kad šių metų eglutės sėkmė juos įkvėpė dar didesniems ateities planams. Menininkai naujomis idėjomis pasiryžę visus nustebinti ir per kitas Kalėdas, ir ne tik šventiniu laikotarpiu.

 
Kalėdų eglė
Nuotraukos: Sauliaus Žiūros

Šįmet tviskanti 27 metrų aukščio eglė suformuota iš 70 tūkstančių lempučių ir papuošta 900 žaisliukų abejingų nepaliko – į ją, regis, sužiuro viso pasaulio akys. Vilniaus Kalėdos šįmet kaip niekad sužibėjo užsienio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose – vien „Google“ paieškos sistemoje – beveik 2 mln. rezultatų apie šiemetę Vilniaus eglę, dar milijonai peržiūrų ir tūkstančiai pasidalijimų socialiniuose tinkluose. Pagyrimus Vilniaus eglutei žėrė populiarūs britų dienraščiai „Guardian“ ir „Daily Mirror“, JAV, Italijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių žiniasklaida. Europos kelionių portalas „Europe Best Destinations“ išrinko Vilniaus eglutę gražiausia Europoje, o vienas žymiausių pasaulio kelionių portalų iš JAV „Conde Nast Traveller“ Vilniaus eglutę įtraukė į 15 gražiausių pasaulio Kalėdų eglių sąrašą.

Primename, kad pasidžiaugti įspūdinga Vilniaus Kalėdų eglute, aplankyti vis dar šventine nuotaika šurmuliuojantį Kalėdų miestelį Katedros aikštėje bei Kalėdų miestelį Rotušės aikštėje ir pasivažinėti Kalėdų traukinuku bus galima iki sausio 7 d. (imtinai).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lina

Dominykas Koncevičius ir Jolanta Tūraitė savo nuostabiu kūriniu – Kalėdine Vilniaus egle – nustebino pasaulį ir milijonams žmonių padovanojo nuostabią šventinę nuotaiką. Didelis ačiū šiems puikiems, gabiems, geranoriškiems jauniems žmonėms. Manau, ne vien aš noriu, kad apie juos tautai būtų papasakota išsamiau – kas jie tokie, ką veikia, kur gyvena, iš kur jie gavo šią idėją, kas jiems padėjo, kas trukdė ir t.t. Norisi juos pažinti. Norisi, radus progą, ir jiems ką nors padovanoti ar kaip nors jiems padėti, jei reiktų. Neturi jie likti nežinomi nors jau Lietuvoje. Na, tikiuosi, žurnalistai nežiopsos, gal vietoj aprašinėjimų, su kuo šiom dienom gyvena… Skaityti daugiau

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button