Lapkričio 26 d., sekmadienį, nuo 15 val., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks įtraukiantis renginys „Naujamiesčio dienos: diskusija jaunimui „Kaip tapti geriausiu savanoriu?“. Renginio metu bus ne tik diskutuojama apie savanorius, bet ir vyks kūrybinės grojimo būgnais dirbtuvės, o viską vaikinuos šokiai.

Nuo 15 val. vyks perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ pasirodymas, kuriame visi galės išmokti groti su vienu populiariausiu Mandinka tautos muzikiniu paveldu – „djembe“ būgnais. „Kiekvienas turės galimybę pabandyti sukurti muziką – užburiančią, užvedančią arba atpalaiduojančią, bet svarbiausia – individualią“, – teigia „Afriko būgnų“ atstovai. Registracija norintiems išmokti groti būgnais čia: goo.gl/bvsNfU

Jaunimui skirtoje dienoje ypatingas dėmesys bus skirtas savanorystės temai, todėl nuo 16.30 val. vyks jaunimui dedikuojama diskusija apie savanorystę, kurioje dalyvaus menų fabriko „Loftas“, muzikos festivalio „Galapagai“, tarptautinės konferencijos „TEDxVilnius“ atstovai bei Greta Lechavičiūtė iš muzikos vadybos kompanijos „Damn Good“. Jau bandžiusiems savanoriauti ar apie tai tik svajojantiems, patyrę savanoriai ir tie, kurie kasdien su savanoriais dirba papasakos, nuo ko reikia pradėti norint savanoriauti. Diskusijoje bus nagrinėjami klausimai, kaip tapti savanoriu, ko reikia norint tapti geriausiu savanoriu ir kokios perspektyvos juo tapus? Ar savanoriais gali būti neįgalieji? Kokie iššūkiai jų laukia?

Po diskusijos prie DJ pultų stos Victoras Diawara, o dienos pabaigą vainikuos jau tradicija tapusi sekmadienė vakarėlių serija „Sunday Sessions“.

Renginys „Naujamiesčio dienos“ yra nemokamas ir atviras visiems: mažiems ir dideliems, neįgaliesiems ir senoliams, Naujamiesčio gyventojams ir kitiems vilniečiams. Renginio partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.