Be kategorijos

Kalėdinės mugės Vilniuje: kada ir kur jos vyks

Nors už lango dar nesimato sniego ar kitokių ženklų, kurie bylotų apie artėjančias šventes, ko gero kalendorius daugeliui primena, jog diena po dienos šventės artėja. Kaip pasirinkti, kur nueiti, ko nepamiršti per visą šventinį maratoną?  Šį sykį „Made in Vilnius“ pristato sąrašą mugių, kurios vyks sostinėje.

SOSTINĖS KALĖDINĖ KNYGŲ MUGĖ (Gruodžio 1-3 d.)

Gruodžio 1–3 dienomis vilniečiai ir sostinės svečiai ne tik galės nusipirkti knygų leidyklų kainomis, bet ir su pasididžiavimu prisiminti šviesiausius Lietuvos istorijos puslapius, pakalbėti apie tautines vertybes, kultūrą, lietuvių kalbos unikalumą.

Knygos mylėtojų laukia daug įdomių susitikimų su žymiausiais istorikais, rašytojais, poetais, menininkais, kalbininkais bei kitais mokslininkais, Kovo 11-osios akto signatarais.

 

Tradiciškai mugė vyks Vilniaus įgulos karininkų ramovėje, Pamėnkalnio g. 13.

TARPTAUTINĖ KALĖDŲ LABDAROS MUGĖ (Gruodžio 2 d.)

Vilniaus Rotušėje vyks jau tradicine tapusi Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurioje bus galima pamatyti bei įsigyti Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorių žmonų, ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų.

ŽIEMOS MUGĖ „KALĖDOS SAPIEGŲ PARKE“ (Gruodžio 9 d.)

Su dideliu džiaugsmu ir nekantrumu kviečiame jus į jau trečiąją žiemos mugę Antakalnyje – „Kalėdos Sapiegų parke“!

 

Vienos dienos mugė vyks gruodžio 9 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val., Sapiegų parke ir Miesto Laboratorija patalpose. Mugėje savo gaminamus daiktus pristatys Antakalnio ir kiti kūrėjai, antrus metus iš eilės veiks ir speciali vaikų mugė.

Miestiečius kviesime pajusti kalėdinę Sapiegų parko dvasią ir iš arčiau susipažinti su kūrėjais bei įsigyti jų darbų.Miesto laboratorija patalpose veiks kavinė, kur pasiūlysime ne tik išgerti puodelį žolelių arbatos ar kavos, bet ir pasivaišinti pietumis.

Antakalnio seniūnijos patalpose veiks kultūrinė programa, kurią pristatys Žalianamis – atviras jaunimo centras.

 

DIDŽIOJI KALĖDINĖ VILNIAUS MUGĖ (Gruodžio 9 d.)

Plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu Vilniuje LITEXPO!

Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto ir gėrimų pasirinkimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla.

ETMONŲ KALĖDINĖ MUGĖ (Gruodžio 8-9 d.)

Gruodžio 8-9 dienomis, visai arti senamiesčio širdies, dvi dienas Jus džiugins ir Jūsų lauks dizaineriai, kūrėjai ir gurmaniškų skonių atstovai. Visą tai rasite antrąjame kūrėjų aukšte, o pirmojo aukšto barai kvies paragauti karštos arbatos.

 

KUR: Arklių g. 6/ Etmonų g. 3, Vilnius

KALĖDINĖ MUGĖ „UŽ SAUGIĄ LIETUVĄ“ (Gruodžio 10 d.)

Gruodžio 10 d., sekmadienį Simono Daukanto aikštėje vyks aštuntus metus iš eilės Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama kalėdinė nevyriausybinių organizacijų mugė. Šįmet joje dalyvaus per 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Šalti ir nuobodžiauti nebus kada, nes mugėje Jūsų lauks veiklos, dirbtuvės, žaidimai ir dainos!

KALĖDINIS DIZAINO SKVERAS (Gruodžio 12-17 d.)

Vinco Kudirkos aikštėje vilniečių bei sostinės svečių lauks Kalėdinis dizaino skveras – tai jau pamėgta ir įvertinta meno erdvė, kurioje savo gaminius pristatys Lietuvos dizaineriai ir kūrėjai.

 

Kalėdinio skvero lankytojai turės progą įsigyti išskirtinių kalėdinių dovanų sau ar savo artimiesiems. Čia bus galima rasti daugybę originalių lietuviško dizaino kūrinių, susipažinti bei pabendrauti su jų autoriais, sužinoti tų kūrinių atsiradimo istorijas bei subtilybes.

FASHION BAZAAR KALĖDOS (Gruodžio 15 d.)

„Fashion bazaar Kalėdos“ – didžiausia ir populiariausia mados mugė Lietuvoje, šį kartą visai kitokia ir išskirtinė. Gražiausių metų švenčių belaukdami, spinduliuodami šilta energija ir puikiai nusiteikę, pirmą kartą susitikime Vilniaus rotušėje.
Mugėje galėsite domėtis mada, klausytis muzikos, ieškoti stilingų šventinių dovanų savo brangiausiems, ragauti karštą vyną, mėgautis gardžia kava, skanauti šokolodą ir kitus gardėsius. Renginio organizatoriai tikina, kad net išrankiausias mados gurmanas ras kuo pasipuošti ar nudžiuginti draugus, išrinkdamas jiems kitokią šventinę dovaną nei įprastai.

COMMUNE ART KALĖDŲ MUGĖ 2017 (Gruodžio 15 d.)

Jei kasmet turi tradiciją užsukti į Commune Art Kalėdų mugę – tikriausiai jau žinai, kad dovanų apsipirkimas gali virsti didele švente. Erdvės išpuoštos eglutėm, lemputėm, prekystaliai tiesiog žėri nuo įdomiausių dovanų, skamba muzika, arbatinė kvepia cinamonu ir smilkalais. Čia sutinki begalę pažįstamų, kuriuos gali apsikabinti ir palinkėti gražių švenčių. O pati populiariausia mugės puošmena – šypsenos. Jomis pasidabinę ir dalyviai ir lankytojai, nes labai sunku neįkvėpti visos tos šventinės laimės, kai jos aplinkui tiek pilna.

Kasmet mugė auga, gražėja ir stebina, tuo pačiu palaikydama ir puoselėdama pagrindinę savo misiją: Kalėdinį apsipirkimą paversti laukiamu ir maloniu įvykiu. Juk dovanos turi būti ir kurtos ir pirktos su meile, kitaip jos netenka savo pagrindinės prasmės – parodyti artimam žmogui, kad jis tau labai labai rūpi.

Kur? Profsąjungų rūmai, V. Mykolaičio-Putino g. 5

KALĖDOS ATKELIAUJA TRAUKINIAIS (Gruodžio 15-31 d.)

Pirmą kartą vyks Kalėdinė mugė Vilniaus geležinkelio stotyje. Kviečiami tautodailininkai ir amatininkai prekiaujantys savo gaminiais, prekiaujantys kulinarinio paveldo maisto produktais.

Tai unikalus projektas,vykdomas pirmą kartą,kartu su “Lietuvos Geležinkeliai”. Vilniaus geležinkelio stotis gruodžio mėn. generuoja apie 190000 keleivių, be lydinčiųjų ir sutinkančiųjų. Lietuvos geležinkeliai planuoja paleisti specialų Kalėdinį traukinį po Vilniaus apylinkes orientuotą į šeimas. Traukinys bus gražiai papuoštas, dalinamos Kalėdinės dovanėlės vaikams. Ši atrakcija taip pat pritrauks papildomai labai daug keleivių, bei potencialių mugės lankytojų.

KALĖDŲ POP UP (Gruodžio 16-17 d.)

Kalėdų Pop Up Vilniuje jau tampa tradicija. tad ir šį gruodį popup.lt komanda po vienu stogu suburs per 70 įdomiausių, aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų.

Gruodžio 16- 17 dienomis Kalėdų Pop Up vyks Vilniuje, Kablyje.

Kalėdų Pop Up lankytojams pasiūlys susipažinti su šiuolaikiniais mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais, pamatyti ir pasimatuoti naujausio sezono kolekcijas bei gaminius. Be abejo, rekomenduojame kažką ypatingo išsirinkti ne tik sau, bet ir pasirūpinti išskirtiniais Kalėdų pirkiniais šeimai ir draugams.

LOVEXMAS KALĖDINIŲ DOVANŲ FESTIVALIS ROTUŠĖJE (Gruodžio 20 d.)

Ištesėjus pažadą sukurti nuostabią šventę 2016-ais metais, sėkmingasis LoveXmas Kalėdinių dovanų festivalis grįžta į Vilniaus Rotušę antriems metams!

LoveXmas – didžiausias kalėdinis dizaino festivalis geriausioje sostinės vietoje, geriausiu prieškalėdiniu metu – gruodžio 20-21 dienomis Vilniaus Rotušėje.

Kitaip sakant – Kalėdinės šilumos ir džiaugsmo pripildytas festivalis visiems mylintiems gražiausias žiemos šventes ir ieškantiems tikrų dovanų. Kartais juk taip smagu rasti originalią smulkmeną! Sniego gal ir nebus, bet Kalėdos tikrai bus!

UPTOWN CHRISTMAS: PASKUTINĖS MINUTĖS MUGĖ (Gruodžio 21-23 d.)

Tradicinę Kalėdų karštinę ir maratonus po tvankius prekybos centrus šiais metais iškeiskime į smagų švenčių pasitikimą jaukioje dizaino ir originalių dovanų mugėje „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“.

Šiemet smagiausia Kalėdinė mugė Vilniuje vyks tris dienas prieš pat šventes, gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ per du aukštus.

Nors mugė ir paskutinės minutės, bet be streso, nes joje lankytojų lauks virš 100 dizainerių ir kūrėjų bei tūkstančiai dovanų idėjų – nuo rankų darbo vienetinių iki must have sezono hitų – ir mažiems, ir dideliems, patiems brangiausiams ir šiaip geriems draugams, visko norintiems ir jokio dovanų sąrašo neturintiems, tiems, kurių dovanos biudžetas vos keli eurai, ir tiems, kurie riboti biudžeto nė negalvoja.

KATEDROS AIKŠTĖJE">KALĖDŲ MIESTELIS KATEDROS AIKŠTĖJE (Gruodžio 1 d. – sausio 7 d.)

Vilniaus širdyje – Katedros aikštėje – grakščiai apsivijęs kalėdinę eglutę, Kalėdų miestelis kvies šventine atmosfera ir vilios unikalių dovanų asortimentu bei kalėdiniais skoniais pasinerti į šventinį šurmulį.

Kalėdinė mugė taps ypatinga vieta, kur įsikurs apie 50 jaukių kalėdinių namelių, kurių kiekvienas pasiūlys ką nors išskirtinio.

Jei dar negirdėjote unikalių lietuviškų obuolių sūrių gamybos receptų ar neturite savo virtuvėje prieskonių laboratorijos, apsilankykite ir šventinės nuotaikos užburti pasiimkite Kalėdų dalelę su savimi.

ROTUŠĖS AIKŠTĖJE">KALĖDŲ MIESTELIS ROTUŠĖS AIKŠTĖJE (Gruodžio 4 d. – sausio 7 d.)

Šiais metais jaukus Kalėdų miestelis lankytojų lauks ir Rotušės aikštėje!

Jei dar negirdėjote unikalių lietuviškų obuolių sūrių gamybos receptų ar neturite savo virtuvėje prieskonių laboratorijos, apsilankykite ir šventinės nuotaikos užburti pasiimkite Kalėdų dalelę su savimi.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button