Be kategorijos

Baigėsi kalėdinis projektas „Šeimos pasaka“

Gruodžio 28 d. vyko paskutiniai keturias savaites trukusio gražaus ir prasmingo kalėdinio projekto „Šeimos pasaka“ skaitymai Katedros aikštėje, kurie sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo ir palaikymo.

Šalia Kalėdų miestelio Katedros aikštėje įsikūrusiame išskirtine šventine nuotaika spinduliuojančiame stikliniame kupole, kurio įrengimą ir spalvingas dekoracijas dovanojo IKEA, nuo gruodžio 5 d. iki gruodžio 28 d. įvyko 430 skaitymo seansų ir apsilankė beveik 13 000 įvairaus amžiaus lankytojų.

Čia vilniečiai ir miesto svečiai su savo mažosiomis atžalomis buvo kviečiami jaukiai praleisti pusvalandį, nemokamai pasiklausyti pačių įdomiausių Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos specialistų ir ekspertų atrinktų pasakų bei literatūrinių kūrinių ištraukų vaikams ir jaunimui ir patirti Kalėdų istorijų skaitymo džiaugsmą.

 

Tiesiogines vakaro seansų transliacijas per „Delfi TV“ kasdien stebėjo per kelis šimtus klausytojų, o internetinio naujienų portalo „Delfi“ feisbuko paskyroje vakarinių skaitymo seansų peržiūros per vakarą siekdavo iki 40 000 žiūrovų.

Projekte dalyvavo ir vakarinių skaitymo seansų metu vaikams skaitė Bernadeta Lukošiūtė, Ričardas Doveika, Marijus Žiedas, Dainius Adomaitis, Kęstutis Kasparavičius, Gražina Kadžytė, Renata Šerelytė, Ilona Balsytė, Vytautas Rašimas, Birutė Marcinkevičiūtė, Gediminas Storpirštis, Vaida Genytė, Vytautas V. Landsbergis, Asta Stašaitytė, Jurga Šeduikytė, Andrius Tapinas, Redita Dominaitytė, Beata Nicholson, Džiugas Siaurusaitis, Nelė Savičenko ir kt. Skaitymuose apsilankė daugybė ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų, vaikų globos namų ir dienos centrų auklėtinių, kurčiųjų grupių.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button